ICED STUFF® to marka, która od lat tworzy wysokiej jakości biżuterię Hip Hop. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z niezwykłą starannością, precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. 

Założyciel marki - Karol Słuszniak, pierwsze kroki w świecie biżuterii podjął w 2018 roku. Wszystko zaczęło się od chęci stworzenia własnego projektu zawieszki. Widząc zainteresowanie znajomych wyprodukowaną biżuterią, Karol postanowił stworzyć ICED STUFF®. Pomysł był strzałem w dziesiątkę! Okazało się, że na Polskim rynku brakuje tak mocnej, wyraźnej i specyficznej biżuterii. Z uwagi na charakterystykę produktów, marka bardzo szybko trafiła do środowiska hip-hopowego, dzięki czemu zyskała dużą popularność i uwielbienie wśród wielu osób. 

W ciągu ostatnich lat ICED STUFF® wykonało dziesiątki tysięcy produktów dla ludzi z całego świata. Firma ma za sobą wiele świetnych projektów takich jak: łańcuch Maty, zawieszki Chillwagon, GM2L Malika Montany czy gwiazda Smolastego.  

Znakiem rozpoznawczym ICED STUFF® jest zjawiskowy błysk złota i srebra, ogromne ilości mieniących się kamieni oraz niepowtarzalne wzory biżuterii.

Główne cele marki to:

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, od personalizowanego doradztwa po efektywną i szybką realizację zamówień,
  • udostępnienie luksusowej biżuterii dla szerszego grona klientów, łącząc wysoką jakość z przystępnymi cenami,
  • budowanie trendu na uzupełnianie stylizacji o biżuterię Hip Hop
  • rozszerzenie rozpoznawalności marki na cały świat oraz utrzymanie pozycji lidera w kategorii biżuteria hip-hop w Polsce,
  • tworzenie innowacyjnych, unikalnych wzorów biżuterii, które wyznaczają nowe trendy i odpowiadają dynamicznym preferencjom klientów.

Nieustannie poszukujemy nowych, ciekawych i niepowtarzalnych wzorów, bo to co nas najbardziej cieszy to zadowolenie klienta, który dumnie nosi biżuterię ICED STUFF®.  

Nasza siedziba znajduje się w centrum Warszawy przy ulicy Aleje Jerozolimskie 6/62.

Jeżeli masz pomysł na custom albo masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu pod adres e-mail: contact@icedstuff.com