O NAS

ICED STUFF to marka która tworzy niespotykaną biżuterię Hip Hop. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z niezwykłą starannością, precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. 

Założyciel marki - Karol Słuszniak, pierwsze kroki w świecie biżuterii podjął w 2018 roku. Wszystko zaczęło się od chęci stworzenia własnego projektu zawieszki. Widząc zainteresowanie znajomych wspomnianą biżuterią, Karol postanowił stworzyć markę. Pomysł był strzałem w dziesiątkę! Okazało się, że na Polskim rynku brakuje tak mocnej, wyraźnej i specyficznej biżuterii. Z uwagi na charakterystykę produktów, marka bardzo szybko trafiła do środowiska hip-hopowego, dzięki czemu zyskała dużą popularność. 

W ciągu dwóch lat ICED STUFF wykonało kilka tysięcy produktów dla ludzi z całego świata. Firma ma za sobą wiele świetnych projektów takich jak: projekty spersonalizowanych zawieszek dla całego składu Chillwagon, Malika Montany czy Smolastego.  

Znakiem rozpoznawczym ICED STUFF jest zjawiskowy błysk złota i srebra, ogromne ilości mieniących się kamieni jubilerskich oraz niepowtarzalne wzory biżuterii.

Główne cele marki to:

  • rozpowszechnienie trendu na uzupełnianie stylizacji o wyróżniającą się biżuterię
  • utrzymanie pozycji lidera w kategorii biżuteria hip-hop w Polsce oraz rozszerzenie rozpoznawalności marki na cały świat,
  • poszerzanie sieci dystrybucji biżuterii. 

Nieustannie poszukujemy nowych, ciekawych i doskonałych wzorów, bo to co nas najbardziej cieszy to zadowolenie klientów.  

Nasza siedziba znajduję w centrum Warszawy na ulicy Smolnej 13.

Jeżeli masz pomysł na custom albo masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu pod adres e-mail: contact@icedstuff.com